DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz

Cenar yumurta, kaliteli, dürüst ve ilkeli çalışma prensipleri ile İstanbul’un en güvenilir yumurta üretim firmalarından biri haline gelmiştir.

  • Müşteri memnuniyetine odaklı, kaliteli ve sağlıklı yumurta üretimi ve pazarlaması yapmak,
  • Tüm yumurta piyasasında güvenilir olmak,
  • Alım satımlarımızı dürüst bir çizgiden taşmadan yapabilmek,
  • Müşterilerimize karşı hoşgörülü olmak,
  • Yumurta piyasasında sürekli gelişerek, İstanbul sınırlarından taşarak tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek,
  • Çalışanlarımızla birlikte hijyen konusunda en yüksek seviyede olmak,
  • Daima güvenilir, her zaman tercih edilir ve aranır bir marka haline gelmek,
  • İstanbul piyasasına olduğumuzdan daha iyi dağıtım yapabilmek,
  • İstanbul piyasasından sonra, Türkiye Piyasasına açılmak,
  • Çok da uzak olmayan bir istek olan Avrupa’ya yumurta dağıtımı yapmak,

gibi konular, üretim ve dağıtım zincirimizin başından sonuna kadar göz önünde bulundurmuş olduğumuz noktalar arasında yer alıyor. Kalite standartlarına uygun şekilde hareket eden firmamızın üretim ağı her geçen gün daha da genişliyor.

Yenilikçi Ve Girişimciyiz

Sürekli yenilediğimiz fikirlerimizle topluma nasıl yararlı olabileceğimiz konularında fikir üreten kadromuzla, çok daha iyi yerlere ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini iş garantimiz olarak görmekle çok akıllıca davrandığımızı biliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri daha girişimci hale getiriyor ve yeni fikirlere yönelmemize sebep oluyor. İstanbul ve Türkiye için çok daha iyi yumurta pazarı oluşturmak, daha sağlıklı, daha kaliteli organik yumurta yetiştiriciliğini ilerletmek istiyoruz.

Kendimizi sadece içinde bulunduğumuz yumurta dağıtımcılığı ile sınırlandırmıyoruz. Organik çiftlikler açmak tüm Türkiye’nin tüm sofralarına bizim yumurtalarımızın sunumunu yapmak için çalışmalar içindeyiz.

Müşterilerimizden İlham Alıyoruz

Müşterilerimize kaliteli ürün, güler yüz, hakiki bir anlayış sundukça müşterilerimizi memnun ediyoruz. Müşterilerimizden şimdiye kadar güven ve kalite hususunda hiçbir şekilde olumsuz bir geri dönüş almadık. Bu da bizim doğru yolda gittiğimizin göstergesidir. Cenar Yumurta olarak, belli bir hedefe müşterilerimizle beraber gitmek istiyoruz.

Siz müşterilerimizin fikirlerine ihtiyaç duyuyor ve değer veriyoruz. Her çeşit fikir alışverişine açık olan firmamız, işletmeler için toptan yumurta temini yapmakla birlikte henüz perakende ürün satışı gerçekleştirmemekte. 

Doğru yolda dengeli adımlar ile ulaşmayı hedefleyen, Flotty ve Eriş yumurta gibi markaların ürünlerini de sağlayan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.