MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini oldukça istikrarlı ve kalite anlayışına uygun olarak karşılamayı ve müşteri odaklı çalışmayı, rekabet değil güven ve kaliteyi ikram etmeyi hedef ediniyoruz.

Cenar Yumurta olarak toptan satışlarımızda yumurta dağıtımında doğal ve sağlıklı bir biçimde üretilen yumurtaları müşterilerimize günlük olarak ulaştırıyoruz. Daima yüksek kalitede taze yumurta satışı yapmakta olan firmamız müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Karşılıklı güven ve saygının alım ve satımlarda hâkim olduğu dağıtımı en iyi niteliklere uygun olarak sağlamaya çalışmaktayız.

Yumurtada kaliteyi öncelik edinmiş Cenar Yumurta sofralarınıza en sağlıklı yumurtayı getirebilmek için titiz ve güvenilir yumurta dağıtımını üstlenmiştir.

Cenar Yumurta, Eriş Yumurta, Flotty Organik yumurta markaları olarak toptan yumurta satışı gerçekleştiriyoruz. En tazesini, en iyisini, en kalitelisini üretmeyi kendimize misyon edindik.  Çalışanlarımız ile işbirliği içinde çalışmayı, yumurtaların çiftlikten alınıp paketlenmesine kadar ki süreci ve ürünlerimizin pazarlamasını seri ve güvenli bir şekilde yapmayı firma olarak ilke edinmiş durumdayız.   

Girişimcilik Ruhumuz

Cenar Yumurta olarak çok yeni bir kuruluş olmamız, ileriye yönelik daha güzel adımlar yapacağımız günlerin başlangıcında olduğumuzun göstergesidir. Müşterilerimizin desteğini arkamızda hissetmek, müşterilerimizin memnun olduğunu bilmek gelişimimiz esnasında bize  büyük destek sağlamaktadır.

Kaliteli ve taze yumurtaları restoranlara, otellere, marketlere ve pastanelere rahatlıkla ulaştırabiliyoruz. Tazeliğine çok önem verdiğimiz yumurtalarımız, üretim tarihi itibariyle günlük olarak dağıtılmaktadır.

Bozuk olan, bayat olan, çürük olan yumurtalar tarafımızca asla satılmaz. Müşteri memnuniyetini sağlamayacak olan hiçbir ürünün satışının yapılması söz konusu değildir.

Güven ve kalitede İstanbul’da kendisini kanıtlamış olan Cenar Yumurta, tüm Türkiye’ye yumurta dağıtımı yapabilmek için girişimlerde bulunmaktadır.

Her Zaman Piyasadan Haberdarız

Tüm piyasayı fiyat ve kalite hususunda takip eden firmamız, fiyat hususunda buna göre ayarlama yapmaktadır. Her ürünün bir satış ortamı ve fiyatı olduğu gibi yumurta da buna dahildir.

Kısa süreden beri büyük ölçümde dağıtımlar yapmamıza sebep olan kalite ve güven, fiyatta istikrar çok iyi tanınmamıza sebep olmuştur. Temel amacımız firmamız tarafından,

  • Toplum için yararlı olmak,
  • Temiz ürün satışı,
  • Sağlıklı ürün satışı,
  • Müşteri memnuniyeti 
  • Çok büyük bir dağıtım ağı oluşturmak
  • İstanbul’dan Türkiye’ye Türkiye’den tüm Avrupa ülkelerine açılmak