Eriş Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eriş Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eriş Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta protein ve tüm vitaminlerden çok zengin bir besindir. Eriş Yumurta olarak sizler için satışını üstlendiğimiz temiz ve taze yumurtaları İstanbul’un tüm semtlerindeki marketlere, güven içinde tüketebilmeniz için toptan olarak satmaktayız.

Eriş Yumurta müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için tüm yumurtaları farklı ebatlarda ve sayılarda koli haline getirmiştir.

İstanbul’un Her Semtinde Rahatlıkla Bulabilirsiniz

Eriş Yumurta, İstanbul yumurta sektörüne girdiği günden beri kaliteli ve taze olarak ürettiği tüm yumurtaları toptan yumurta satışı ile sizlere ulaştırıyor.

ErişYumurta olarak satışa sunulan yumurtaların üretimi, korunması, paketlemesi, yumurta üretim standartlarına uygun olacak şekilde özel kalite kontrol denetimlerden geçerek yapıldığından dolayı, ürünlerimizde bozuk yumurta ve paketleme görmeniz imkânsızdır.

2014 yılında “önce kalite” anlayışı ile işimize başladık, kalite sonrasında en çok benimsediğimiz müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un tüm semtlerine satış ve dağıtım yapmaktayız. Yumurta talebinde bulunan tüm İstanbul marketlerine sağlıklı, kaliteli yumurtayı ulaştırmak önceliğimizdir.

Kaliteli yumurta, sağlam kolileme yöntemi ile Eriş Yumurta, tüm tüketicileri için kaliteli yumurtayı sağlam kolileme yöntemiyle ayağınıza getiriyor. Sağlam kolileme yöntemiyle kırılıp çatlamayan yumurtalar sofralarınıza daha kullanılabilir olarak geliyor.

Neden Eriş Yumurta?

Eriş Yumurta olarak sadece maddi kazanç elde etmek için değil, müşteri memnuniyetini de anlayış olarak benimsemiş durumdayız. İstanbul’un her semtine kolaylıkla ve kısa sürede dağıtımını yaptığımız, Eriş Yumurta satış hayatına devam ediyor.

Satış hayatına yeni başlamış olsa da tüm İstanbul’da büyük bir satış ağı kurmuş yumurta firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Eriş Yumurtayı hangi sebepler yüzünden tercih etmelisiniz? Her çeşit kolileme sistemiyle müşteriler için kolilenmiş olması, diğer yumurtalardan tazeliği ve kalitesi açısından farklı olması, her ebatta yumurta bulunması, istenildiğinde hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi sebebi tercih sebebiniz olabilir.