HAKKIMIZDA

Cenar Yumurta 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. Yumurta pazarına üç marka ile giren Cenar Yumurta çok kısa bir sürede İstanbul piyasasında büyük bir yer kapladı. İstanbul’un tüm semtlerinde kolaylıkla bulacağınız bu yumurta markalarını güven içinde kullanabilirsiniz.

Cenar Yumurta en taze ve en kaliteli yumurtaları market tezgahlarına kadar getirdi. İstanbul’un her yerinde tezgahlarda yerini alan yumurta markalarımız her çeşit yumurta paketleme çeşidi ile toptan satışa sunulmaktadır. 30 lu kolilerde, 10 lu ve 15 li kolilerde olanları mevcuttur. Bayiliğini ve üretimini yaptığımız yumurta markaları;

  • Cenar Yumurta
  • Eriş Yumurta
  • Flotty Organik yumurta

Toptan Satış

Cenar Yumurta toptan dağıtım ve satış yapmaktadır. Perakende satışımız söz konusu değildir. 2016 yılında paketleme izni de almış olan firmamız, paketlemeye çok büyük özen göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, üretim tarihi itibari ile restoranlara, otellere, pastanelere, marketlere toptan satış ve dağıtım yapmaktadır.

Çok kısa bir zamanda İstanbul’da çok büyük bir dağıtım ağı kuran firmamız, yüksek kalitede rahatlıkla güvenebileceğiniz yumurta markalarını sizler için dağıtmaya devam ediyor.

Cenar Yumurta, Eriş Yumurta, Flotty Organik yumurta olarak tazelik, kalite, güven, hızlı dağıtım hususunda iddialıyız. İstediğiniz gün ve saatte ihtiyacınız olan yumurta ne kadar olursa olsun size ulaştırmaktayız.

Flotty Organik Yumurta

Ülkemizde son yıllarda atılım göstermiş organik yumurta alanında da kendisini kanıtlayan Cenar Yumurta firması, Flotty Organik yumurta ile büyük bir atılım yaptı. Genellikle küçük çocuklar ve bebekler için tercih edilen bu yumurtalar ebeveynler tarafından da oldukça fazla sevildi.

Flotty Organik Yumurtalar, en doğal beslenmiş, yeni yumurtlamaya başlamış tavuklardan alınmış yumurtalardır. İçerisinde yüksek protein ve B12 olan bu yumurta çeşidi bebeklerin beyin gelişimi için de oldukça yararlıdır. Toplum sağlığına da oldukça önem veren firmamız diğer yumurtaları da doğal yolla beslenen tavuklardan üretilmiş çiftlikten almaktadır.