Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş bir kurum olan firmamız, Flotty Organik Yumurta satış ve dağıtım hizmetini toptan olarak vermektedir. Organik yumurta satışında, satışını büyük bir titizlikle yapan firmamız, İstanbul’un tüm semtlerine toptan dağıtımını yapmaktadır.

Çocuklarda beyin gelişiminin tamamlanması, kemik gelişimine yardımcı olması için mutlaka kullanılması gereken Flotty Organik Yumurta İstanbul’u çevreleyen marka ağımız ile hizmetinizde. Çocuklarınıza güvenle yedireceğiniz organik yumurtalarımız, besin değeri çok yüksek olmakla birlikte kemik erimesi, kas rahatsızlıkları çeken ebeveynlerinde tüketmesi gereken bir yumurta çeşididir.

Tüm kahvaltılarınızda ve yemeklerinizde tüketebileceğiniz Flotty Organik Yumurta toptan olarak satılmaktadır. İletişim numara ve adreslerimizden bize ulaşan marketler için toptan yumurta dağıtımı gerçekleştirebilmemiz mümkün olabilmektedir. 

Satışlarımız esnasında müşteri memnuniyetini kendimize ölçü edinmemiz, ürünlerimizde kalitenin varlığını gözetmemiz bizi çok daha verimli bir hizmet vermeye yönlendiriyor.

Neden Flotty Organik Yumurta

Organik yumurtaların üretimi esnasında tavuklar hiçbir şekilde hormonlu yem ile yemlenmemektedir. Kokusu ve lezzetiyle diğer yumurtalardan farklılık gösteren Flotty organik yumurta İstanbul’un her semtinde satılmaktadır.

İstanbulluların kolaylıkla ulaşabilecekleri Flotty Organik Yumurta kolileri,

  • Flotty 4'lü ve 8'li Organik Yumurta
  • Flotty Baby 4' lü ve 8' li Organik Yumurta olarak paketlenmiştir.

Flotty Organik Yumurta yeni yumurtlamaya başlayan tavuklardan özenle seçilip paketlenmiş yumurtalardır. Kalite ve lezzet açısından diğer yumurtalardan çok farklı olan bu yumurta çeşidi de İstanbul’da tüm yumurta satış noktalarında bulabileceğiniz bir üründür.  

Diğer Markalarımız

2014 yılında hizmete başlayan Cenar Yumurta, sizlere üç yumurta markasıyla hizmet vermektedir. Bu markalar;

  • Cenar Yumurta,
  • Burdan Yumurta
  • Flotty Organik Yumurta olarak isimlendirilmiştir.

Tüm yumurta markalarımızı güvenle kullanabilmeniz için oldukça iyi olan dağıtım ağımızla sizlere ulaştırmaktayız. Tüm yumurtalarımızın toptan satışı bulunmaktadır.

Cenar Yumurta, Burdan Yumurta, Flotty Organik Yumurta; sofralarınızda güvenle kullanabilmeniz için, son derece titiz hizmet ağıyla, dağıtım yapmaktadır. Son derece titiz ve hassasiyetle paketleme ve dağıtım yaptığımız için dağıtım esnasında ürünlere zarar gelmemektedir. Sofralarınızda, taze, organik ve güvenilir yumurta bulundurmanın rahatlığı ile bizleri tercih edebilmeniz mümkündür.