Restoranlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Restoranlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Restoranlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kaliteden ödün vermeyen Cenar Yumurta İstanbul ve çevresinde geniş bir toptan dağıtım ağı kurmuştur. Üretim tarihi içinde yumurtalarınız günlük olarak restoranlarınıza getirilir. Birçok kuruluşa yumurta dağıtımı yapan Cenar Yumurta müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Tüm yumurta çeşitlerimiz A kalite standartlarında üretilip üreticiden tüketiciye ulaştırılmaktadır. Sağlam bir kolileme yöntemi kullanan Cenar Yumurta aldığınız yumurtaların kırılmasını, çürümesini engellemektedir. Üretim tarihi itibariyle dağıtımı yapılan yumurtalar son kullanma tarihine kadar taze kalmaktadır.

Doğal beslenen tavukların yumurtası olan bu yumurtalar sağlığa zararlı hiçbir içerik barındırmamaktadırlar. Cenar Yumurta marka olarak üç markadan oluşmaktadır. Cenar Yumurta, Eriş Yumurta ve Flotty Organik Yumurta olarak İstanbul’da dağıtım yapmaktayız.

 Temizlik Ve Kalite

Yumurtaların kolilenmesinde temizlik ve kaliteye oldukça büyük bir özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizim sağlığımız inancıyla kolileme ve tarih hususunda hassas davranan bir firma olarak, üretimden dağıtım yaptığımız firmalara temiz ve kaliteli şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

İstanbul’daki tüm restoranlara dağıtım yapabilen Cenar Yumurta istediğiniz kalite ve büyüklükteki yumurtayı ayağınıza getiriyor. Çeşitli ebatlarda ve sayıda yumurtamız bulunmaktadır.

 

Önce Güven

Tüm yumurta çeşitlerimiz her zaman depolarımızda bulunmaktadır, talep ettiğiniz yumurta çeşidini ve miktarını bildirmeniz, taze ve kaliteli yumurtalarımızın size ulaşması için yeterlidir.

Restoranlara, otellere, marketlere, pastanelere dağıtımını yaptığımız yumurta çeşitlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlık kodeksine uygun bir biçimde üretilen yumurtalarımız, veteriner gözetimi altından geçmektedir.

Tavuklarımız doğal yemlerle beslendiği için, yumurtalarda kimyasal bir katkı bulunmamaktadır. Mikroorganizma ve parazit içermeyen yumurtalar çocuklara da güven içinde yedirilebilir.