VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz

Cenar Yumurta olarak İstanbul’un tüm ilçelerine toptan organik yumurta dağıtımı yapmaktayız. Dağıtım ağını daha da genişleterek Türkiye’nin tüm şehirlerine organik gıda ulaştırmayı hedefleyen firmamız yalnızca toptan satış gerçekleştirmektedir.

İleriki yıllarda çok büyük bir dağıtım ağına sahip olabilme potansiyeline sahip firmamız, İstanbul’un en iyi yumurta markası olmayı kendisine hedef belirlemiştir.

Vizyonumuzu, kendimize kalite, güler yüz, sağlıklı iletişim hususunda güvendiğimiz için topluma daha iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti olarak belirledik.

Cenar Yumurta olarak akılcı, yenilikçi ilkeli ve sorumlu pazarlama ağımızla kısa bir zamanda gıda üretiminde daha yüksek standartlara ulaşmayı amaçlamaktayız.

Cenar Yumurta, Yumurtaların üretiminde ve korunmasında en iyi ekipmanları kullanarak, yumurtaların işletmelere ulaşımını en güvenli şekilde sağlamaktadır. Yumurta üretiminde geniş bir çalışan kadrosuna sahip Cenar Yumurta çok kısa sürede ismini tüm Türkiye’ye duyurmayı hedeflemektedir.

Kalite Ve Güven

Müşterilerine güven ve kaliteyi aynı düzeyde sunmaya özen gösteren firmamız, Flotty Organik Yumurta,  Eriş Yumurta bayilikleri ile birlikte Cenar Yumurta olarak hizmet vermektedir. Tüm ürünlerimiz veteriner gözetiminden geçtikten sonra kolileme işlemi yapılmaktadır.

Yumurtaların kırılması, dökülmesi göz önünde bulundurularak çok sağlam bir kolileme sistemi kullanmaktayız. Oldukça özenli bir şekilde ambalajlayıp kolilediğimiz yumurtaların dağıtımını yaparken hiçbir kırılma dökülmeye ortam hazırlamayacak şekilde titiz davranmaktayız.

Yumurtalarımız son kullanma tarihine kadar taze kalarak lezzetini korumaktadır. Güven içinde çocuklarınıza yedirebilir ve kendiniz tüketebilirsiniz.

Yaygın Hizmet Ağı

Tüm İstanbul’a yaygın bir hizmet ağı kurmuş olan Cenar Yumurta istediğiniz zamanda istediğiniz kadar yumurtayı toptan olarak ayağınıza getirmektedir. Firmamız, pastane, otel, fırın, yatılı kurumlar, hastaneler ve aklınıza gelebilecek pek çok sektör için toptan yumurta dağıtımı gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyat ve marka kalitesi güvencesiyle hareket ediyoruz. Kendimizi geliştirebilmemiz ve çok daha hızlı dağıtım yapabilmemiz için bize fikirlerinizi sunabilirsiniz. Meselemiz topluma yararlı, sağlıklı ürünlerle karşınıza çıkmaktır.

İnsana saygı, kaliteli ürün taahhüt ederek yürüdüğümüz bu yolda, müşterilerimizi arkamızda hissetmekten gurur duyarız. Müşterilerimizi daha memnun görmek hedeflerimiz arasındadır. Verimli ve girişimci ruhumuzla çok daha iyi bir hizmet verebilmek için karşınızdayız.