Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretimi ve paketlemesinde oldukça iddialıyız. Cenar Yumurta olarak İstanbul’un her yerine yumurta satışı firmamız tarafından toptan satış olarak yapılmaktadır. 2014 yılında hizmete başlamış olan firmamız çok kısa bir sürede dağıtım ağını genişleterek İstanbul’un bütün semtlerine dağıtım yapmaya başlamıştır.

Temiz ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirilen Cenar Yumurta üretimi, yaygın satış ağıyla tüm İstanbullulara da hizmet vermeye başlamıştır. Satış noktalarımızda kolaylıkla bulabileceğiniz özenle kolilenmiş yumurtalarımız, son kullanma tarihine kadar tazeliğini en iyi şekilde korumaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerine istediğiniz zaman içerisinde siparişten hemen sonra dağıtımınızı yapıyoruz. Toptan satışlarımızda, müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Cenar Yumurta olarak markalarımızı üç başlık altında topladık;

  • Cenar Yumurta
  • Eriş Yumurta
  • Flotty Organik Yumurta

 

Toptan Organik Yumurta Satış ve Dağıtım Ağı

Tüm markalarımızı Cenar Yumurta, Eriş Yumurta, Flotty Organik Yumurta toptan satış ile dağıtımını yapmaktayız. Flotty Organik Yumurta yeni yumurtlamaya başlamış olan küçük tavukların yumurtalarından elde edilmektedir.

 

  • Flotty Baby 4' lü ve 8' li Organik Yumurta

Yumurtada Kalite

Yumurta çok hızlı bozulması ve kırılmasıyla bilinen bir üründür. Çok iyi kolilemeler karşılığında Cenar Yumurta, yumurtaların kırılmasını önlemeyi başarıyla gerçekleştirmektedir.

Üretiminden hemen sonra kolilenerek tüketiciye ulaştırıldığı için yumurtaların bozulmalarını gerektirecek bir süre geçmemektedir. Taze olan yumurtaları dağıtım aşamasında soğuk depolarda saklayarak, dağıtımını yapan Cenar Yumurta insan sağlığına büyük önem vermektedir.

Kaliteli ve güven konusunu ilke edinmiş olan Cenar Yumurta müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Hijyenik ortamlarda doğal yemlenen tavuklardan alınan yumurtalar, veteriner kontrolünden geçmektedir.

Gıda kodeksine uygun, isteğe göre günlük dağıtım yapan firmamız yumurtaların bozulmamasına, kırılmamasına oldukça fazla önem vermektedir. Paketleme üzerindeki son kullanma tarihine kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz Cenar Yumurta, Eriş Yumurta, Flotty Organik Yumurta sofralarınızda güvenle yiyebileceğiniz yumurta markalarıdır.