Fırınlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Fırınlara Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Cenar Yumurta firması olarak bir süreden beri İstanbul ve çevresine dağıtım hizmeti vermekteyiz. Yumurtalarımızın kalite standartlarına uygun olması tüm kuruluşlar tarafından beğenilmektedir.

Cenar Yumurta olarak kalite ve güven konusuna önem vererek müşteri memnuniyeti için büyük adımlar atmaktayız. Fırınlara, Otellere, restoranlara ve marketlere istek üzerine taze yumurta dağıtım ağı kurmuş bulunmaktayız.

İsteyen Fırınlara günlük taze olarak yumurta dağıtımı yapmaktayız. Ürünlerimiz üretim tarihi itibari ile günlük olarak dağıtılmaktadır. Ürünlerimizde çeşitlilik ve kalite esastır.

Ürün çeşitliliğini sizlere üç markada sunuyoruz. Cenar Yumurta, Eriş Yumurta Flotty Organik Yumurta markalarımızla değişik ebatlarda ve değişik sayılarda kolilerle satışını yapmaktayız.

Neden Cenar Yumurta?

Fırınların Cenar Yumurta alma sebebi ne olmalıdır? Üretimini yaptığımız yumurtalar veteriner gözetimi altında üretilmektedir. İlk üretildiği tarihten son kullanma tarihine kadar yumurtalarımız taze durmaktadır.

Tavuklarımız kimyasal ve yapay olmayan doğal yemlerle beslenmektedir. Mikoorganizma içermeyen yumurta markalarımız, günlük olarak taze dağıtım yapılmaktadır. Yıllardır dürüstlük çizgisinden çıkmayan Cenar Yumurta topluma kaliteli yumurta sunmaktadır.

Geniş bir dağıtım ağı ile çalışan Cenar Yumurta isteyen otellere istediği zamanlarda dağıtım yapmaktadır. Kaliteli sağlıklı ve doğal ürün satarak müşteri memnuniyeti kazanmak bizim için ilke olmuştur.

İstediğiniz zamanda bulabileceğiniz yumurta çeşitlerimiz. Değişik sayılarda kolilenmiş olup, tüm yumurta kolileri dökülmeyecek ve kırılmayacak şekilde sağlam bir paketleme yapılmıştır.

Fırınlara Toptan Yumurta

İstanbul’da tüm Fırınlara ulaşım sağlayıp dağıtım yaptığımız tarih ile üretim tarihi arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Taze yumurtayı çiftlikten almış gibi kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi taze, kaliteli, günlük olarak müşterilerinize sunabilir. Hem kahvaltılarınızda hem de yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.