Pastanelere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pastanelere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pastanelere Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta sofralarımızın baş tacıdır. Tüm yemeklerimizde hamur işlerimizde mutlaka kullanmak zorunda olduğumuz yumurta, sağlığımız için de oldukça faydalıdır. Cenar Yumurta pastanelere, restoranlara, otellere, marketlere toptan dağıtım hizmeti vermektedir. 2014 yılında kurularak tüm İstanbul’a dağıtım yapmaya başlamış olan Cenar yumurtanın perakende satışı bulunmamaktadır.

Taze ve kaliteli yumurta çeşitleriyle 2014 yılından beri hizmet veren Cenar Yumurta müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş bir yumurta satış ve dağıtım firmasıdır.

Yumurtaların tazeliğine ve doğallığına çok önem veren yumurta firmamız, hemen hemen üretim tarihinde günlük yumurtayı size ulaştırıyor. Çok taze ve kaliteli yumurta çeşitlerimizi üç marka adı altında topladık. Yumurta markalarımız; Eriş Yumurta; Cenar Yumurta; Flotty Organik Yumurtaları sağlıklı ve taze olarak alabilirsiniz.

Doğal Yemlerle Beslenen Tavuklardan

Doğal yemlerle beslenen çiftlik tavuklarından alınan yumurtalar, günü geçmeden toptan dağıtım yapılmaktadır. Tazeliğe ve kaliteye önem veren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine günlük dağıtım yaparak  market, restoran, pastane, otel gibi büyük kuruluşların da toptan yumurta ihtiyacını gidermektedir.

 

Flotty Organik Yumurta

Organik olarak üretilen bu yumurta çeşidimiz, marketlerin, ailelerin, pastanelerin, otellerin tercih ettiği bir yumurta çeşididir. Doğal ortamlarda organik yumurta olarak üretilmiş olan bu yumurtalar. İlk kez yumurtlayan tavuklardan alınmaktadır. Normal yumurtaya nazaran biraz daha küçük ebatlarda olan bu yumurta çeşidimiz, market raflarında da yerini almıştır.

Kaliteyi en üstün safhada ayağınıza getiren Cenar Yumurta, toptan organik yumurta dağıtımında da kendini ispatlamış durumdadır.

Yumurtalarımız veteriner kontrolünden geçmekte olup, üretim tarihinden itibaren günlük olarak dağıtım yapılmaktadır. Üretim tarihiyle dağıtım tarihi aynı olan yumurta çeşitlerimiz son kullanma tarihine kadar taze kalmaktadır.